Systémové požiadavky

Minimálne softvérové požiadavky na spustenie softvéru sú operačný systém Windows 7 SP1 a vyšší (.NET framework 4.5). Softvér pracuje na princípe hrubého klienta s databázou Microsoft SQL (Microsoft od verzie 2014). Databáza môže byť umiestnená na lokálnom počítači, servery s operačným systémom Windows alebo v cloude v datacentrách. Všetky časti systému spolu s databázovým serverom sú súčasťou inštalačného súboru. Inštalácia je jednoduchá a podľa priloženého podrobného návodu ju zvládne každý užívateľ.
 
 
Používatelia vstupujú do aplikácie na základe pridelených rolí, ktoré sa dajú detailne nastaviť pre každú časť systému. Aktualizácia softvéru prebieha On-Line a používateľ je na ňu upozornený systémom. Súčasťou každej licencie bude podrobný inštalačný manuál a používateľská príručka s plnou podporou autorov softvéru, pravidelným upgrade a garantovaným súladom s platnou legislatívou. Softvér je možné prispôsobiť podmienkam v každej organizácii a pripojiť k SAP resp. mzdovým a personálnym systémom.
 

Aké sú systémové požiadavky na počítač, na ktorom budem mať nainštalovaný softvér ?

  • Windows 7 SP1 a vyšší
  • 2 GB RAM
  • NET Framework 4.5
  • Databázový server MS SQL Express, alebo predplatné na Windows Azure (inštalačný balík obsahuje  MS SQL server 2014 Express)
  • 10 GB voľného miesta na systémovom disku (MS SQL server a aplikácia)
  • Monitor rozlíšenia Full HD 1920 x 1080 (16:9)

Povinnosti pri prevádzke softvéru na strane zákazníka nájdete na :
https://www.zona-gdprsoftware.eu/download/files/Povinnosti_zakaznika.pdf